Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Trojak nowym kapitanem Korony

czwartek, 20 lipca 2023 14:44 / Autor: Damian Wysocki
Trojak nowym kapitanem Korony
fot. Grzegorz Ksel
Trojak nowym kapitanem Korony
fot. Grzegorz Ksel
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Miłosz Trojak został wybrany nowym kapitanem Korony Kielce. – Zrobię wszystko, aby zespół nie zatracił swojego DNA, które pokazał w poprzedniej rundzie – przyznał zawodnik.

29-latek trafił do stolicy Świętokrzyskiego latem poprzedniego roku z pierwszoligowej Odry Opole. Szybko stał się ważnym punktem zespołu. Był sprowadzony z myślą o środku pomocy, ale z konieczności zaczął grać na stoperze. Na tej pozycji odnalazł się bardzo dobrze. W poprzedniej kampanii zagrał w 33 spotkaniach. Kilka razy zakładał już opaskę kapitańską. Teraz przejmuje ją na stałe, po tym jak karierę zakończył Jacek Kiełb.

 – Bardzo cieszę się z zaufania kolegów. Na pewno to duża odpowiedzialność. Lubię wyzwania. Po to gra się w piłkę, aby podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Z mojej strony zrobię wszystko, aby zespół nie zatracił swojego DNA, które pokazywał w poprzedniej rundzie. Nie ważne czy będziemy grali z Mielcem czy z Rakowem, to zawsze będziemy grać o trzy punkty. Nikt nigdy nie odstawi nogi do ostatniego gwizdka – powiedział Miłosz Trojak.

Jego zastępcami będą kolejno Konrad Forenc, Jakub Łukowski i Bartosz Kwiecień.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO