Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Trojak: Mamy duże marzenia, dlatego będziemy walczyć jak z Legią

środa, 28 lutego 2024 11:34 / Autor: Łukasz Czerwiak
Trojak: Mamy duże marzenia, dlatego będziemy walczyć jak z Legią
Trojak: Mamy duże marzenia, dlatego będziemy walczyć jak z Legią
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

– Każdy ma duże marzenia i chce je spełniać. Jedziemy do Białegostoku, żeby przejść dalej – powiedział przed meczem z Jagiellonią Miłosz Trojak. Już dzisiaj Korona Kielce powalczy z liderem Ekstraklasy o mecz na Narodowym.

„Żółto-czerwoni” po wyeliminowaniu rezerw Jagiellonii Białystok oraz Legii Warszawa, a także pierwszego zespołu „Wojskowych”, po raz ósmy w swojej historii zagrają w 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski.

– Puchar rządzi się swoimi prawami. Wiemy, w jakiej jesteśmy sytuacji w lidze. Jest zmęczenie, ale na pewno każdy, kto wyjdzie na murawę da z siebie wszystko. Wiem, że jesteśmy dobrze przygotowani do tej rundy, bo ciężko pracowaliśmy w okresie przygotowawczym i jestem przekonany, że będziemy walczyć tak jak w meczu z Legią – zapewniał kapitan.

Podkreśla także, że jako zespół zawsze koncentrują się na postawieniu kolejnego kroku.

– Niejednokrotnie powtarzałem, że od kiedy pracujemy z trenerem Kamilem Kuzerą, to zawsze najbliższy mecz jest dla nas takim ostatnim meczem. Za każdym razem dajemy z siebie sto procent. Niedzielnym spotkaniem z Zagłębiem Lubin będziemy się martwić po Jagielloni. Teraz przed nami bardzo ważny mecz nie tylko dla nas, ale i dla kibiców. Każdy chce spełniać marzenia, czyli grać w europejskich pucharach. Wygranie Pucharu Polski jest drogą do tego o czym śnimy – podsumował Trojak.

Początek potyczki o godzinie 17:30. Mecz będzie w całości transmitowany na antenie Radia eM Kielce.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO