Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Szok! Wolff odjedzie do Magdeburga? Klub mówi o plotce

piątek, 19 kwietnia 2024 13:11 / Autor: Michał Gajos
Szok! Wolff odjedzie do Magdeburga? Klub mówi o plotce
Szok! Wolff odjedzie do Magdeburga? Klub mówi o plotce
Michał Gajos
Michał Gajos

Bardzo niepokojącą informację opublikował niemiecki dziennik Blid, który donosi, że Andreas Wolff ma opuścić po sezonie Industrię Kielce.

Ten news przysporzył kibiców mistrzów Polski o szybsze bicie serca. Jak poinformował jeden z największych dzienników w Niemczech, bramkarz Industrii Kielce miałby po sezonie opuścić szeregi drugiej drużyny Starego Kontynentu na rzecz Magdeburga.

„Plotka transferowa rozprzestrzenia się błyskawicznie. Mówi się, że SC Magdeburg i bramkarz reprezentacji Niemiec, Andreas Wolff, wstępnie zgodzili się na podjęcie współpracy od przyszłego lata” – czytamy.

Przedstawiciel kieleckiego klubu również utrzymuje narrację o plotce, dodając, że kontaktu ze strony klubowych mistrzów Europy nie było. Zaznacza jednak, iż każda ewentualna oferta jest godna rozpatrzenia.

Owe informacje mogą być konsekwencją problemów na tej pozycji w niemieckich szeregach. Przed kilkoma dniami czołowy bramkarz SC, Nikola Portner, został oskarżony o stosowanie dopingu, a następnie zawieszony przez Niemiecki Związek Piłki Ręcznej. W jego miejsce włodarze sięgnęli po wracającego ze sportowej emerytury Mikaela Aggeforsa.

Przypomnijmy, że oba klubu spotkają się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Pierwsza batalia już 24 kwietnia. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO