Samobójcze trafienie Kovacevicia w kadrze

wtorek, 15 października 2019 22:53 / Autor: Damian Wysocki

Adan Kovacević nie będzie najlepiej wspominał swojego drugiego występu w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Kapitan Korony Kielce strzelił gola samobójczego w przegranym 1:2 spotkaniu eliminacji przyszłorocznego EURO z Grecją w Atenach.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy po 30. minutach wyszli na prowadzenie po golu Giorgosa Massourasa. Bośniacy wyrównali kilka chwil później za sprawą Amera Gojaka. Na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry samobójcze trafienie zaliczył Adnan Kovacević. Kapitan Korony zaliczył pełne spotkanie.

Na dwie kolejki przed końcem eliminacji, Bośnia i Hercegowina zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy J. Kadra Adnana Kovacevicia zagra w listopadzie z Włochami i Lichtensteinem.