Remis Korony ze Stalą

sobota, 21 stycznia 2017 12:44 / Autor: Damian Wysocki

Korona Kielce ciągle pozostaje  bez sparingowego zwycięstwa w zimowym okresie przygotowawczym. „Żółto-czerwoni” w sobotę w Woli Chorzelowskiej zremisowali 1:1 ze Stalą Mielec. Gola dla kieleckiej drużyny zdobył w 84. minucie testowany Mohamed Essam. W spotkaniu z pierwszoligowcem obok Egipcjanina sztab szkoleniowy Korony sprawdzał innego napastnika - Michała Smolarczyka.

Korona Kielce - Stal Mielec 1:1 (0:1)

Bramki: Essam (84’) - Kolev (19’)

Korona (I połowa): Otczenaszenko - Rymaniak, Diaw, Wierchowcow, Grzelak - Abalo, Żubrowski, Możdżeń, Aankur, Palanca - Smolarczyk

Korona (II połowa): Pesković - Gabovs, Załęcki, Wierchowcow, Mrozik - Zając (75’ Essam), Cebula, Marković, Uniat, Kotarzewski (75’ Pyłypczuk) - Górski

NAJCIEKAWSZE MOMENTY (za kontem Korony Kielce na Twitterze):

1': Zaczynamy!

10': Żółta kartka dla Rafała Grzelaka za nieprzepisowe przerwanie kontry rywali.

12': Strzał Jakuba Żubrowskiego z pola karnego przechodzi obok bramki rywali.

16': Żółta kartka dla Piotra Marcińca ze Stali Mielec.

17': Świetny strzał Możdżenia z dystansu, ale jeszcze lepsza parada Libery!

19': GOL dla Stali. Po dośrodkowaniu z prawej strony niepewną interwencję Wierchowcowa wykorzystuje Kolev.

22': Libera broni strzał Aankoura z rzutu wolnego.

24': Dobra akcja Diawa z próbą podania do Smolarczyka, ale czujnie mielczanie.

28': Dobra interwencja Otczenaszenko po strzale Cholewiaka.

38': Cholewiak szukał dośrodkowaniem Koleva, ale zagrał zbyt mocno

42': Smolarczykowi zabrakło niewiele, aby zamknąć dośrodkowanie Rymaniaka

45': Mocny, ale niecelny strzał Cholewiaka na naszą bramkę

60': Inicjatywa po stronie Korony, ale nie przekłada się to na sytuacje

62': Dobra interwencja Peskovicia na linii bramkowej

79': Świetna wymians podań Markovicia z Cebulą, ten drugi pada w polu karnym, ale sędzia każe grać dalej

83': Znakomite uderzenie Pyłypczuka z rzutu wolnego minimalnie mija bramkę!

84': GOOOOL! Mohamed Essam wyrównuje strzałem z woleja!