SPORT
Gwiazdy zagrają w hokeja. Cel jest szczytny
We wtorek, 30 grudnia, na lodowisku im. Mieczysława Filipowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się charytatywny mecz hokeja na lodzie z udziałem Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich!
Drużyna artystów, której kapitanem będzie Julia Wróblewska, zmierzy się z lokalną ekipą Sokoły Końskie. W składzie reprezentacji artystów zobaczymy m.in. Jana Klimenta, Piotra Zelta, Mateusza Dewerę, Antka Smykiewicza, Adama Grzankę, Ryszarda Bednarczuka i Tomka Lebudę. W bramce stanie były reprezentant Polski – Rafał Radziszewski.
Jak zawsze, mecz ma charakter charytatywny. Tym razem środki zebrane podczas wydarzenia przeznaczone zostaną na wsparcie Hospicjum im. bł. ks. Kazimierza Sykulskiego w Rudzie Białaczowskie, a więc placówki niosącej pomoc pacjentom w opiece paliatywnej.
Na miejscu czeka loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami oraz zbiórka do puszek. Zawodnicy i organizatorzy będą dostępni dla kibiców już od godziny 17:30 w okolicach lodowiska. Z kolei początek spotkania o godz. 19.





