SPORT
Powroty do składu Korony przed arcytrudnym wyjazdem


W najbliższą niedzielę Korona Kielce jedzie na teren mistrza Polski. W jakim zestawieniu osobowym powalczy zespół Jacka Zielińskiego z Jagiellonią?
Przed tygodniem szkoleniowiec Korony nie mógł skorzystać z pauzujących za nadmiar żółtych kartek, Miłosza Trojaka i Mariusza Fornalczyka. Dwaj podstawowi w ostatnim czasie gracze odpokutowali swoją karę i w Białymstoku wzmocnią skład kielczan.
Do kadry meczowej wróci także bramkarz, Xavier Dziekoński. Były gracz białostoczan zażegnał problemy z mięśniami skośnymi brzucha.
– Wracają po urazie Xavier Dziekoński i po pauzach Miłosz Trojak oraz Mariusz Fornalczyk, więc będziemy silniejsi – przyznał Jacek Zieliński. – W tym tygodniu wszedłem w pełny trening. Na ten moment jest wszystko dobrze – dodał Dziekoński.
Początek niedzielnego meczu o godz. 14:45. Transmisja w Radiu eM Kielce.

![[Oceny redakcji] Koncertowa druga połowa. Topowi skrzydłowy i napastnik](/media/k2/items/cache/e6c9028a489b665df19471cb42743175_L.jpg)
![[FOTO] Korona przejechała się na Motorze](/media/k2/items/cache/8a4dac2bc7107e5c7c910420e57db364_L.jpg)





