Porażka Korony w pierwszym sparingu

środa, 22 czerwca 2016 22:15 / Autor: Damian Wysocki

Korona Kielce przegrała w pierwszym przedsezonowym sparingu z Jagiellonią Białystok 0:2. Bramki dla gości zdobyli Fedor Cernych oraz Przemysław Frankowski. Podopieczni Tomasza Wilmana w czwartek wyjadą na dziesięciodniowe zgrupowanie do Wodzisławia Śląskiego, gdzie rozegrają cztery mecze kontrolne.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)

Korona: I połowa: Gostomski - Rymaniak, Waleńcik, Diaw, Bogusz - Rybicki, Możdżeń, Marković, Radulj, Cebula - Sekulski

II połowa: Otczenaszenko - Gabovs, Wierchowcow, Dejmek, Papka - Zając, Fertovs, Grzelak, Aankour, Pilipczuk - Przybyła

Jagiellonia: Drągowski - Burliga, Wasiluk, Gutieri, Straus - Frankowski, Góralski, Grzyb, Romanchuk, Mackiewicz - Cernych oraz Gugeshavsvili, Asatiani, Sot, Łupiński, Falon.