Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Porażka Korony Handball w Piotrkowie Trybunalskim

środa, 28 sierpnia 2019 17:45 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Handball w kolejnym przedsezonowym sparingu przegrała na wyjeździe Piotrcovią Piotrków Trybunalski 17:23. Dla rywalek kieleckiego zespołu był to ostatni sprawdzian przed startem PGNiG Superligi. 

– W tym spotkaniu dobrze zagraliśmy w obronie. Dużo bramek straciliśmy po swoich błędach własnych w ataku pozycyjnym, a następnie kontrach Piotrcovii. Jeśli tylko zdążyliśmy wrócić, to rywalkom trudno było zdobyć gola. Minusem naszego występu były proste straty w ataku i nieskuteczność. Nie mieliśmy jednak zbyt wiele treningów rzutowych, to możemy zostawić z boku. Nie wykorzystaliśmy też czterech karnych, zmarnowanych sytuacji sam na sam również było sporo, stąd porażka. Dziewczynom należy się jednak duży plus za postawę w obronie – oceniał Paweł Tetelewski, trener kieleckiej drużyny. 

Korona Handball w najbliższy piątek, w kolejnym meczu sparingowym, zmierzy się przed  własną publicznością  z pierwszoligową Varsovią Warszawa. Spotkanie w hali przy ulicy Krakowskiej rozpocznie się o godz. 18.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO