Pewne zwycięstwo Barcelony przed meczem w Kielcach

środa, 21 listopada 2018 10:05 / Autor: Damian Wysocki

Szczypiorniści Barcelony w swoim ostatnim meczu przed przyjazdem do Kielc pokonali Abancę Ademar Leon 37:29. Spotkanie na szczycie ligi hiszpańskiej wyrównane było tylko przez trzydzieści minut.

Pierwsza połowa w Palau Blaugrana zakończyła się remisem 17:17. W drugiej części "Duma Katalonii" niemal tradycyjnie zaczęła lepiej bronić, wyprowadzać szybkie kontrataki, co dało jej kolejne, już jedenaste zwycięstwo w sezonie.  Najwięcej, po siedem bramek dla Barcelony zdobyli Victor Tomas, Gilberto Duarte i Dika Mem.

Podopieczni Xaviego Pascala w piątek przyjadą do Kielc, gdzie dzień później w hitowym spotkaniu 9. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzą się z PGE VIVE. Pojedynek w Hali Legionów rozpocznie się o godz. 18.00.