Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Łódzkie media: Jakub Łukowski podpisze kontrakt z Widzewem

środa, 22 maja 2024 19:57 / Autor: Michał Gajos
Łódzkie media: Jakub Łukowski podpisze kontrakt z Widzewem
Fot. Mateusz Kaleta
Łódzkie media: Jakub Łukowski podpisze kontrakt z Widzewem
Fot. Mateusz Kaleta
Michał Gajos
Michał Gajos

Skrzydłowy Korony Kielce miał porozumieć się wstępnie z klubem, który jest pewny gry w kolejnym sezonie PKO Ekstraklasy. Kielczanie mieli w zanadrzu przedłużenie trwającej umowę, ale tę decyzję wstrzymała kontuzja gracza i sytuacja w tabeli zespołu Kamila Kuzery.

Niewykluczone, że od przyszłego sezonu jeden z czołowych graczy minionej kampanii w zespole Korony Kielce, Jakub Łukowski, będzie reprezentował barwy Widzewa Łódź. Zasugerował to profil FootballScout za pośrednictwem portalu X, a następnie ową informację powielił choćby Łódzki Sport.

27-latek miał już ustalić szczegóły umowy z ekipą z czerwonej części Łodzi, korzystając z opieszałości Korony Kielce, która miała możliwość automatycznego przedłużenia o kolejny rok trwającego kontraktu. Złocisto-Krwiści na ten moment nie zdecydowali się jednak na taki ruch.

Jak można się domyślać, chodzi o dwa względy: zdrowotne – na początku bieżącego sezonu skrzydłowy zerwał więzadła krzyżowe i do gry wrócił raptem kilka tygodni temu oraz sportowo-organizacyjne – klub nadal nie jest pewny występów w PKO Ekstraklasie w kampanii 24/25.

To może być więc zwiastun tego, co czeka kielczan po ewentualnej degradacji. O tych najważniejszych kwestiach i randze najbliższego meczu z Lechem Poznań pisaliśmy TUTAJ.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO