SPORT
Lijewski: Skupialiśmy się przede wszystkim na sobie


Krzysztof Lijewski, asystent trenera Industrii: – Przede wszystkim gratulacje dla drużyny z Ostrowa za to, że mimo trudnego pierwszego meczu w Kielcach, dzisiaj zaprezentowali się zupełnie inaczej. Ich gra momentami wyglądała naprawdę solidnie i na dobrym poziomie. My jednak skupialiśmy się przede wszystkim na sobie – chcieliśmy zakończyć tę rywalizację i awansować do finału, który czeka nas już za tydzień.
Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz – odskoczyliśmy na kilka bramek, rzuciliśmy pięć z rzędu i od tego momentu mogliśmy spokojnie budować przewagę. Graliśmy falami – były lepsze momenty, ale zdarzały się też słabsze. Do pierwszej połowy nie można mieć zastrzeżeń: obrona, bramkarze, kontratak, atak pozycyjny, współpraca – wszystko funkcjonowało na bardzo wysokim poziomie.
W drugiej połowie mieliśmy jednak przestój, zwłaszcza w ofensywie. Gospodarze wykorzystali to, rzucili kilka bramek z rzędu, złapali wiatr w żagle i poprawili wynik. Na szczęście w porę się obudziliśmy – obrona zareagowała, Miłosz dołożył kilka ważnych interwencji, co pozwoliło nam uspokoić grę i odebrać Ostrowowi nadzieję na odwrócenie losów meczu. Cieszymy się z awansu do finału, a drużynie z Ostrowa życzę powodzenia w walce o brąz.






![[CTS] Piotr Malarczyk: Miałem ofertę z takiego klubu, że to by się klikało](/media/k2/items/cache/e1ae07a896444a52d6ceca9c386e9fe7_L.jpg)

