Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Kto da szansę Koronie? Ruszyła sprzedaż karnetów

poniedziałek, 05 grudnia 2022 15:56 / Autor: Damian Wysocki
Kto da szansę Koronie? Ruszyła sprzedaż karnetów
Kto da szansę Koronie? Ruszyła sprzedaż karnetów
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce rozpoczęła sprzedaż karnetów na rundę rewanżową PKO BP Ekstraklasy. W niej rozegra dziewięć meczów na Suzuki Arenie.

Kielecka drużyna zanotował słabą „jesień” pod względem sportowym. Na przeciwnym biegunie byli kibice, którzy tłumnie stawiali się na Suzuki Arenie. Średnia frekwencja wyniosła dziesięć i pół tysiąca widzów, co jest najlepszym wynikiem w historii klubu.

Korona liczy, że uda się utrzymać kibiców. Nowa akcja karnetowa ruszyła pod hasłem „Daj JEJ szansę”.

„Wierzymy, że trybuny naszego stadionu mogą być pełne na każdym meczu i gorąco zachęcamy was do zakupu karnetów na rundę wiosenną, bo to bez wątpienia najkrótsza droga do naszej kieleckiej rodziny”, czytamy na stronie internetowej klubu.

Korona rozegra w rundzie wiosennej dziewięć spotkań. Jej rywala mi będą kolejno: Cracovia, Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Radomiak Radom, Miedź Legnica, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Raków Częstochowa oraz Lech Poznań.

Sprzedaż karnetów online oraz stacjonarna (w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8) ruszyła 2 grudnia. Do 7 stycznia czas na wykupienie swoich miejsc mają posiadacze stałych wejściówek z jesieni.

Więcej informacji o karnetach na mecze Korony Kielce można znaleźć – TUTAJ.

karnety fb (1)

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO