Kielecki dżoker doceniony. Dwa gole i jedenastka kolejki

poniedziałek, 30 października 2023 10:43 / Autor: Michał Gajos

Zawodnik Korony Kielce, Ronaldo Deaconu, znalazł się jedenastce 13. kolejki PKO Ekstraklasy. Rumun zdobył dwie bramki po wejściu na boisko w meczu z Puszczą Niepołomice.

Ronaldo Deaconu dał oddech Koronie Kielce w trudnym momencie meczu z Puszczą Niepołomice. Rumuński zawodnik najpierw trafił do siatki przy stanie 3:2 w 88. minucie, a następnie ustalił wynik rywalizacji, trafiając na 5:3 w drugiej minucie doliczonego czasu.

Pomocnik uczynił to, wchodząc na murawę z ławki rezerwowych, i tak jak przed tygodniem w Radomiu okazał się dżokerem w talii Kamila Kuzery.

Wyczyn 26-latka został doceniony przez komisję decydującą o nominacjach do jedenastki kolejki. Playmaker Koroniarzy znalazł się w jednej drużynie z: Mateuszem Kochalskim (Stal Mielec), Kryspinem Szcześniakiem (Pogoń Szczecin), Mateuszem Żyro (Widzew Łódź), Virgilem Ghitą (Cracovia), Kamilem Grosickim (Pogoń Szczecin), Daisuke Yokotą (Górnik Zabrze), Edim Semedo (Radomiak Radom), Ilyą Shkurinem (Stal Mielec), Pedro Henrique (Radomiak Radom) oraz Danielem Szczepanem (Ruch Chorzów).