Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Piłkarze Vive zakończyli zgrupowanie. Za tydzień mecz z PSG

sobota, 22 sierpnia 2015 11:05 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

W sobotę, 22 sierpnia piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce wrócili ze zgrupowania w Arłamowie. W Bieszczadach Mistrzowie Polski ciężko trenowali przez ostatnie dziewięć dni na obozie przygotowawczym przed sezonem 2015/2016.

 

Teraz zespół Żółto-biało-niebieskich czeka bardzo trudny tydzień, w którym rozegrają, aż  trzy mecze sparingowe.

Niedziela będzie dla drużyny dniem wytchnienia, zawodnicy dostali od Tałanta Dujszebajewa  wolne. Już w poniedziałek rano drużyna wyleci czarterem z krakowskiego lotniska do Zaporoża, gdzie rozegra dwa mecze kontrolne - 25 i 26 sierpnia (wtorek, środa). Oba mecze z miejscowym Motorem zostaną rozegrane o godz. 18:00.

W czwartek szczypiorniści wrócą do Kielc. W piątek natomiast wyjadą już do Krakowa, gdzie dzień później rozegrają wielki sparingowy mecz w Tauron Arenie z francuskim Paris Saint Germain.

Mistrzowie Francji potwierdzili już skład na mecz z Vive.  Gracze PSG przylecą do Krakowa w sobotę. W spotkaniu kieleckim zespołem nie zabraknie największych gwiazd mistrza Francji: Nikoli Karabaticia, Mikaela Hansena, Thierrego Omeyera, Daniela Narcisse, Luca Abalo czy Igora Voriego. W składzie zespołu są również nowo pozyskani zawodnicy: Sergiey Onufriyenko, Henrik Mollgard i wspomiany już Nikola Karabatić.

Mecz "Mistrzowie w Krakowie"  zostanie rozegrany już 29 sierpnia w Tauron Arenie Kraków. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Początek spotkania o godz. 15:15.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO