Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

I liga piłkarzy ręcznych. Mecze wszystkich drużyn ze świętokrzyskiego przełożone

poniedziałek, 26 października 2020 13:21 / Autor: Sebastian Kalwat
fot. Patryk Ptak
Sebastian Kalwat

Wszystkie spotkania 6. kolejki rozgrywek I ligi piłkarzy ręcznych zostały odwołane. W związku z tym zawodnicy z naszego regonu również zmuszeni byli do pauzy.

W tej kolejce przerwę wynikającą z terminarza mieli zaplanowaną szczypiorniści SMS-u Kielce. Opromienieni dwoma zwycięstwami z AZS-em UJK oraz KSZO Handball zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego kolejne spotkanie rozegrają 14 bądź 15 listopada ( w 7. kolejce z ORLEN Upstream SRS Przemyśl). Tak długa pauza nastąpi ze względu na zgrupowanie oraz mecze męskiej kadry narodowej w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2022. 

Pozostałe mecze 6. kolejki, które miały odbyć się w sobotę i w niedzielę, zostały przełożone - wyjazdowy pojedynek AZS-u Kielce z Olimpią Piekary Śląskie zaplanowano na piątek (godz 19.). KSZO Handball również na wyjeździe zagra z ORLEN Upstream SRS Przemyśl (7 listopada). Dzień później na parkiecie w Sosnowcu swój mecz mają rozegrać zawodnicy Wisły Sandomierz, którzy zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem. Nie ustalono jeszcze daty meczu KSSPR-u Końskie z liderem rozgrywek - MKS Padwą Zamość. 

Nowy numer!
47/2020 47/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO