Ekspresowa sprzedaż biletów na „Świętą Wojnę”

wtorek, 25 kwietnia 2023 12:57 / Autor: Damian Wysocki

Tylko osiemnaście minut trwała sprzedaż biletów na majowy mecz Barlinka Industrii Kielce z Orlenem Wisłą Płock w Hali Legionów, który rozstrzygnie o mistrzostwie Polski.

Spotkanie ostatniej kolejki PGNiG Superligi zapowiada się pasjonująco. Orlen Wisła wygrała pierwsze spotkanie 29:27, dlatego kielczanie, aby obronić tytuł, który zdobywają nieprzerwanie od 2012 roku, muszą wygrać co najmniej dwiema bramkami.

Sprzedaż biletów miała ruszyć we wtorek (25 kwietnia) w samo południe. Zainteresowanie było jednak olbrzymie, dlatego wystartowała z nieznacznym opóźnieniem. Dostępne wejściówki rozeszły się w około 18 minut.

„Kilka tysięcy osób próbowało o 12:00 kupić bilet na mecz 21.05 (to kolejny mecz z rzędu z takim zainteresowaniem), sprzedaż się opóźniła przez to a gdy już ruszyła, wystarczyło 18 minut. Sold-out!”, napisał Paweł Papaj, dyrektor ds. marketingu mistrza Polski.

Kielecki klub przygotował również 400 biletów dla gości z Płocka. Spotkanie z Orlen Wisłą w Hali Legionów odbędzie się w niedzielę, 21 maja o godz. 17.