Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Czy Śpiączka wróci na mecz ze Stalą?

środa, 12 października 2022 15:53 / Autor: Damian Wysocki
Czy Śpiączka wróci na mecz ze Stalą?
Czy Śpiączka wróci na mecz ze Stalą?
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Korona Kielce musiała sobie radzić bez Bartosza Śpiączki w dwóch poprzednich meczach. Jest szansa, że 31-letni napastnik wróci do gry na piątkowe starcie ze Stalą Mielec.

Zdobywca czterech bramek dla „żółto-czerwonych” w tym sezonie miał ostatnio problemy z krtanią. Opuścił starcia w Białymstoku i Lubinie.

– Bartek jest naszym drugim najlepszym strzelcem. Nie widzieliśmy go w ostatnich dwóch meczach, a  w nich mieliśmy 20 rzutów rożnych. On odgrywa przy nich kluczową rolę. Ma świetną skuteczność w powietrzu. Wierzę, że nam teraz pomoże, ale jego występ dalej stoi pod znakiem zapytania. Pauzował przez kilka dni. Teraz się regeneruje. Wygląda coraz lepiej. Trzeba poczekać do piątku. Taka absencja potrafi wybić z rytmu, ale tutaj nie powinna mieć wpływu – mówi trener Leszek Ojrzyński.

W piątkowym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Mario Zebicia (problem z żebrami) i Luki Zarandi (problem z mięśniem czworogłowym uda) oraz Grzegorza Szymusika (wraca do formy po skręceniu kostki).

Piątkowe starcie Korona – Stal na Suzuki Arenie rozpocznie się o godz. 18 i będzie w całości transmitowane na naszej antenie.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO