Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Biletów jeszcze więcej. Sponsorzy zrobili miejsce dla kibiców

sobota, 28 maja 2022 12:35 / Autor: Damian Wysocki
Biletów jeszcze więcej. Sponsorzy zrobili miejsce dla kibiców
Biletów jeszcze więcej. Sponsorzy zrobili miejsce dla kibiców
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Niezmiennie od piątku najbardziej pożądanym towarem w Kielcach są bilety na niedzielny mecz Korony z Chrobrym Głogów w finale baraży o PKO Ekstraklasę. Do sprzedaży trafiły dodatkowe wejściówki. Wszystko dzięki uprzejmości dwóch największych sponsorów klubu.

Początkowo do sprzedaży trafiło trzynaście i pół tysiąca wejściówek. Teraz ta liczba została zwiększona do około 14 tysięcy. Na dolnym sektorze na trybunie południowej zostały zdjęte reklamy firm Suzuki Motor Poland i Lewiatan.

Podobnie jak w piątek, w sobotę ustawiają się spore kolejki po bilety. Te wynikają również z problemów z systemem sprzedażowym. Wejściówki można kupować w przystadionowych kasach (do 20), Sklepie Kibica (do 17), w wybranych salonikach Kolportera oraz online. Specjalnie na to spotkanie zostały obniżone ceny: bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 10 zł.

Do godz. 12 w sobotę sprzedano 9 tysięcy wejściówek. Niedzielny mecz Korona – Chrobry rozpocznie się o godz. 20.45 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO