Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

W piątek targi pracy w Skarżysku-Kamiennej

wtorek, 28 marca 2023 14:30 / Autor: Aleksandra Rękas
W piątek targi pracy w Skarżysku-Kamiennej
W piątek targi pracy w Skarżysku-Kamiennej
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Atrakcyjne oferty pracy, szkoleń zawodowych, czy bezpłatne warsztaty z zakresu metod poszukiwania pracy – to tylko niektóre atrakcje, jakie będą dostępne na targach pracy w Skarżysku-Kamiennej. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby cudzoziemców, a także polskich pracodawców.

Udział w targach umożliwia bezpośredni kontakt pracodawców z osobami poszukującymi zatrudnienia.

- Jesteśmy otwarci zarówno dla osób bezrobotnych, jak również pracowników zainteresowanych zmianą miejsca pracy lub poszukujących ciekawej oferty szkolenia zawodowego. Kandydaci mogą zapoznać się z profilem przyszłego pracodawcy i uzyskać informacje przydatne przed podjęciem pracy - mówi Aleksandra Marcinkowska, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby cudzoziemców oraz polskich pracodawców zainteresowanych ich zatrudnieniem. Ciekawe propozycje znajdą również mieszkańcy miasta i powiatu skarżyskiego.

- Regionalne targi pracy są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zarówno osób bezrobotnych, jak również pracujących, którzy szukają dla siebie ciekawej propozycji pracy lub szkolenia. Na odwiedzających czeka kilkaset ofert zatrudnienia i aktywizacji w postaci m.in. szkoleń i kursów w zawodach poszukiwanych na rynku pracy – deklaruje dyrektor WUP.

Na odwiedzających targi czeka bezpłatne doradztwo zawodowe i psychologiczne. Nie zabraknie również strefy zabaw dla dzieci, na odwiedzających czeka bezpłatny parking.

WUP Regionalne Targi Pracy POLSKA UKRAINA Plakat A3 Skarzysko 2023 v2

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO