Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

W niedzielę piknik rodzinny w Chęcinach

piątek, 11 sierpnia 2023 09:58 / Autor: Aleksandra Rękas
W niedzielę piknik rodzinny w Chęcinach
W niedzielę piknik rodzinny w Chęcinach
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Występy cyrkowców, szczudlarzy oraz iluzjonisty – między innymi takie atrakcje czekają na wszystkich uczestników pikniku rodzinnego. Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia przy Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z całej masy atrakcji – będą przygotowane dwie zjeżdżalnie, skakaniec, czy… osiołki, z którymi można robić zdjęcia.

- Będzie festiwal kolorów z wykorzystaniem proszków holi, stoiska z warkoczykami i malowaniem twarzy, z bańkami mydlanymi i skręcanymi balonami oraz z watą cukrową, popcornem i lodami.  Nie zabraknie animacji, konkursów i koła fortuny z nagrodami. Dla uczestników pikniku przewidziano także strefę chillout z leżakami – informuje Marzena Chodakowska z biura prasowego wojewody świętokrzyskiego.

Swoje stanowiska zaprezentują także służby – między innymi policja, straż pożarna, służba więzienna, czy nadleśnictwo. Impreza ma promować świadczenie 800 plus, zacznie się o godzinie 13 i potrwa do 18. Przypomnijmy, że od 1 stycznia przyszłego roku, świadczenie 500 + ma wzrosnąć o trzysta złotych.

Kolejny piknik zaplanowano na 27 sierpnia. Wtedy impreza odbędzie się przy Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO