Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Uwaga! Utrudnienia dla kierowców w Busku-Zdroju

czwartek, 11 maja 2023 08:54 / Autor: Aleksandra Rękas
Uwaga! Utrudnienia dla kierowców w Busku-Zdroju
Uwaga! Utrudnienia dla kierowców w Busku-Zdroju
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W Busku-Zdroju szykuje się kolejny protest rolników. W związku z tym, kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Te zaczną się już dziś (11 maja) od godziny 12 i potrwają do jutra (12 maja) do godziny 20.

Zgromadzenie rolników ma odbyć się w obrębie skrzyżowania o ruchu okrężnym, drogi krajowej nr 73 z drogą krajową nr 79 w miejscowości Słupia w gminie Pacanów. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Ruch będzie całkowicie zablokowany dzisiaj, od godziny 12 do 16. Zachowany ma być korytarz życia, z którego będą mogły korzystać służby ratunkowe. Z kolei od godziny 16 auta będą przepuszczane co godzinę.

- Apelujemy do kierujących o stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem. Zalecana organizacja ruchu ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zapobiec tworzeniu się zatorów na drogach – mówi asp. szt. Tomasz Piwowarski z KPP w Busku-Zdroju.

Wszystkie szczegóły sprawdzimy na stronie https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/dzialania-policji/aktualnosci/62406,Uwaga-Utrudnienia-w-ruchu-drogowym-Proponowane-objazdy.html.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO