Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Tajemniczy narkotyk pod Buskiem

środa, 02 września 2020 13:54 / Autor: Radio eM
Tajemniczy narkotyk pod Buskiem
Tajemniczy narkotyk pod Buskiem
Radio eM
Radio eM

Policjanci z Buska-Zdroju zatrzymali w poniedziałek 40-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania znaleźli u niego 30 gramów marihuany oraz 40 gramów innego suszu roślinnego, nasączonego nieustaloną jak na tę chwilę substancją chemiczną.

Policjanci z buskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 40-letni mieszkaniec gminy Busko-Zdrój może posiadać narkotyki Mężczyzna był już wcześniej znany kryminalnym. W poniedziałek dokonali u niego przeszukania.

Zaangażowany został przewodnik z psem wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych stróże prawa znaleźli 30 gramów substancji wstępnie zidentyfikowanej jako marihuana oraz 40 gramów innego suszu roślinnego nasączonego nieustaloną jak na tę chwilę substancją chemiczną. Susz został zabezpieczony i zostanie przesłany do dalszych badań laboratoryjnych. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.        

Zatrzymany składał wyjaśnienia przed prokuratorem, który zastosował wobec niego poręczenie majątkowe i dozór policji. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO