Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Niezwykłe nagranie od Klaudii. Podziękowała za wsparcie

poniedziałek, 10 lipca 2017 08:18 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
fot. z profilu FB Klaudii Błaszczyk
Dariusz Skrzyniarz

Poszkodowana w poważnym wypadku samochodowym Klaudia Hendel podziękowała za okazane wsparcie. Swoje słowa skierowała do przyjaciół, znajomych i zupełnie obcych ludzi, którzy włączyli się w imprezy charytatywne oraz zbiórki funduszy na jej leczenie. Emocjonalne nagranie pojawiło się na Facebookowym profilu dotyczącym pomocy dla młodej wokalistki z Morawicy. - Ten wypadek uświadomił mi ile jest dobra na tym świecie – powiedziała Klaudia.

Posłuchaj, co Klaudia ma do przekazania:

Klaudia Hendel w czerwcu tego roku uległa tragicznemu wypadkowi w okolicach Pabianic podróżując busem w stronę Kielc. Z poważnymi obrażeniami trafiła do jednego z łódzkich szpitali i przebywa tam do dzisiaj. Zdarzenie poruszyło serca znajomych i przyjaciół. Zorganizowali oni koncerty charytatywne, zbiórki funduszy na ulicach i w internecie. W akcje włączają się między innymi uczestnicy programu telewizyjnego Bitwa na Głosy, w którym Klaudia śpiewała w drużynie Andrzeja Piasecznego. Na los młodej wokalistki nie pozostaje obojętny Dom Kultury „Zameczek”, gdzie dziewczyna szlifowała swój talent.

Za pośrednictwem portalu crowdfundingowego zrzutka.pl zebrano jak do tej pory ponad 28 tysięcy złotych z prawie 680 wpłat. Informacje o pomocy dla Klaudii znajdziemy na profilu na Facebooku „Hendel, musisz- pomagamy Klaudii Hendel”. Wpisy dotyczące akcji wpierających dziewczynę znajdziemy przeszukując media społecznościowe hashtagiem #hendelmusisz.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO