Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

REGION

Kolejne narkotykowe problemy 26-latka

piątek, 18 czerwca 2021 15:05 / Autor: Aleksandra Rękas
Kolejne narkotykowe problemy 26-latka
Kolejne narkotykowe problemy 26-latka
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Skarżyscy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie środków odurzających - 30 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy i kierowanie pod wpływem narkotyków.

W środę wieczorem policjanci  zatrzymali do kontroli osobowego seata. Ich uwagę zwrócił fakt, że kierowca auta był bardzo pobudzony.

- Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu. Okazało się, że jest trzeźwy. Jednak badanie narkotestem wykazało pozytywny wynik na zawartość amfetaminy i marihuany – wyjaśnia Jarosław Gwóźdź z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, pobrano mu również krew do badań. W kieszeni jego spodni policjanci znaleźli pół grama substancji (najpewniej amfetaminy), a w domu – susz i biały proszek oraz dwie wagi elektroniczne. 26-latek tłumaczył policjantom, że środki odurzające kupił przez Internet.

Jak się okazało, mężczyzna już w przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu dziesięć lat więzienia za posiadanie substancji odurzających. Za kierowanie pod wpływem narkotyków można trafić za kratki na dwa lata.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO