Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Jutro Środa z Profilaktyką NFZ. Będą konsultacje z psychologami i psychiatrami

wtorek, 04 października 2022 14:30 / Autor: Aleksandra Rękas
Jutro Środa z Profilaktyką NFZ. Będą konsultacje z psychologami i psychiatrami
Jutro Środa z Profilaktyką NFZ. Będą konsultacje z psychologami i psychiatrami
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

 W poniedziałek, 10 października, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W związku z tym już jutro (5 października) Świętokrzyski Oddział NFZ zaprasza na konsultacje z psychiatrami i psychologami – bez rejestracji!

W ostatnich latach wzrasta liczba różnego typu zaburzeń na tle emocjonalnym, wiele osób coraz trudniej radzi sobie z otaczającą ich rzeczywistością. Coraz więcej problemów dotyka też dzieci i młodzież.

- Dlatego Świętokrzyski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia najbliższą środę, piątego października poświęca zdrowiu psychicznemu. W Sali Obsługi Klienta, przy alei IX Wieków Kielc 2a w Kielcach, organizujemy dyżur psychologa i lekarza psychiatry ze Świętokrzyskiego Centrum w Psychiatrii w Morawicy – informuje Beata Szczepanek, rzecznik świętokrzyskiego oddziału NFZ.

Konsultacje odbywać się będą od godziny 10 do 13. Nie trzeba się na nie zapisywać.

- Przy okazji będzie można skorzystać z pomiarów w kiosku profilaktycznym, porozmawiać z doradcą do spraw profilaktyki, dowiedzieć się, jak skorzystać z programu „Profilaktyka 40 Plus” i otrzymać listę placówek – dodaje Beata Szczepanek.

Podczas Środy z Profilaktyką będzie można również poznać aplikacje mojeFizjo+ i mojeIKP, portal diety.nfz.gov i program „8 tygodni do zdrowia”.

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO