Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Jechał bez uprawnień, za to z narkotykami

czwartek, 21 października 2021 09:29 / Autor: Aleksandra Rękas
Jechał bez uprawnień, za to z narkotykami
Jechał bez uprawnień, za to z narkotykami
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy odpowie 18-latek ze Skarżyska. Młody mężczyzna wpadł podczas kontroli drogówki, a jechał nie tylko bez „prawka”, ale i będąc pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18 października) po godzinie 19, na ulicy Słonecznej w Skarżysku-Kamiennej. Kontrolowanym przez policjantów bmw kierował 18-latek, pasażerem był jego rok młodszy kolega.

– Funkcjonariusze ujawnili w aucie trzy zawiniątka z zawartością białego proszku. Kiedy przebadali kierowcę narkotestem wyszło na jaw, jest on pod wpływem prawdopodobnie amfetaminy. Zabezpieczona substancja wstępnie okazała się także amfetaminą o wadze około dwóch i pół grama – informuje Jarosław Gwóźdź z KPP w Skarżysku-Kamiennej.

18-latkowi pobrano krew do badań, a w jego domu policjanci znaleźli przeszło 40 gramów białej substancji, najpewniej amfetaminy, a także 10 tysięcy złotych.

Wczoraj młody mężczyzna usłyszał posiadania znacznej ilość substancji psychotropowych. Sąd zastosował wobec niego policyjny dozór, grozi mu 10 lat więzienia. Odpowie również  za kierowanie autem pod wpływem narkotyków i bez uprawnień.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO