Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Jako jedyny ocalał z tragicznego wypadku. Można mu pomóc

poniedziałek, 05 czerwca 2023 13:27 / Autor: Aleksandra Rękas
Jako jedyny ocalał z tragicznego wypadku. Można mu pomóc
Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego
Jako jedyny ocalał z tragicznego wypadku. Można mu pomóc
Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

28 maja, w miejscowości Boksycka doszło do tragicznego wypadku, który spowodował pijany kierowca. 16-letni Ernest w jednej chwili stracił najbliższe mu osoby - rodziców, brata i dziadka, sam z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Bliscy chłopca założyli zbiórkę, w którą każdy może się włączyć.

16-latek był jednym z sześciu pasażerów, które podróżowały fiatem punto. Wszyscy wracali z zabawy weselnej. W wyniku tragicznego zdarzenia zginęło pięć osób – 38-letnia mama chłopca, 43-letni tata, 19-letni brat i jego dziewczyna oraz dziadek, 72-latek. Ernest z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, przeżył. Przed nim jednak długa droga do pełnej sprawności.

„Zbiórka powstała żeby wspomóc Ernesta, który w wypadku w Boksycce stracił najbliższe mu osoby, rodziców, brata i dziadka. Środki będą niezbędne na rehabilitację i powrót do sprawności. Żadna kwota nie jest i nie będzie w stanie zrekompensować tak ogromnej straty, ale może pomóc na dalszych etapach leczenia i rehabilitacji. W imieniu całej rodziny jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc” – informują założyciele zbiórki.

Każdy, kto chce wspomóc leczenie Ernesta, może to zrobić poprzez link: https://zrzutka.pl/udr5nz?fbclid=IwAR1T4-49QuvmyAzR1vMzWrmGyTqdzm54CYMaHgoGEChWSBvlKhSU4y_XHXI

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO