Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Czujni policjanci po godzinach. Wpadły dwie osoby

poniedziałek, 18 września 2023 11:13 / Autor: Aleksandra Rękas
Czujni policjanci po godzinach. Wpadły dwie osoby
Czujni policjanci po godzinach. Wpadły dwie osoby
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Policjantem się jest, a nie bywa – taka postawa przyświecała dwóm funkcjonariuszom, którzy w ciągu ostatnich dni wykazali się dużą czujnością. Efektem jest zatrzymanie dwóch poszukiwanych mężczyzn, obaj zaczęli już swoje odsiadki.

Czujnością w ostatni piątek (15 września) wykazała się policjantka z Włoszczowy.

- W czasie wolnym od służby, przebywając w jednym ze sklepów na terenie miasta, rozpoznała poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariuszka natychmiast  poinformowała o powyższym zdarzeniu dyżurnego włoszczowskiej komendy, który skierował na miejsce policyjny patrol – informuje Weronika Rak z KPP we Włoszczowie.

Jak się okazało, 43-letni mężczyzna ma do odsiadki cztery miesiące za jazdę pod wpływem alkoholu. Z kolei za złamanie sądowych zakazów zbliżania się odpokutuje 47-latek. Mężczyzna wpadł tego samego dnia.

- Mł. asp. Artur Mizera, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył w miejscowości Sobótka mężczyznę, za którym prowadzone były poszukiwania. Funkcjonariusz zatrzymał 47-latka i niezwłocznie poinformował o tym fakcie dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował będący w służbie patrol – wyjaśnia asp. Katarzyna Czesna-Wójcik z KPP w Opatowie.

Ten mężczyzna za kratami spędzi przeszło rok.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO