Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Czterdzieści „Szlachetnych Paczek” od Uzdrowiska Busko-Zdrój

środa, 15 grudnia 2021 14:29 / Autor: Michał Łosiak
Czterdzieści „Szlachetnych Paczek” od Uzdrowiska Busko-Zdrój
Czterdzieści „Szlachetnych Paczek” od Uzdrowiska Busko-Zdrój
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Pierwsza Szlachetna Paczka od Uzdrowiska Busko-Zdrój trafiła do potrzebującej rodziny. W sumie przygotowano 40 paczek z najpotrzebniejszymi produktami, ale również niespodziankami.

Uzdrowisko Busko-Zdrój włączyło się w ogólnopolską akcję Szlachetnej Paczki. W działanie zaangażowali się pracownicy, kuracjusze i darczyńcy. Pośród zakupionych i przekazanych przez uzdrowisko podarunków poza artykułami spożywczymi znalazły się zabawki i artykuły szkolne oraz ubrania.

– Cieszę się, że idea Szlachetnej Paczki spotkała się z zainteresowaniem wśród pracowników i kuracjuszy Uzdrowiska Busko-Zdrój. Wspólnie udało się nam przygotować czterdzieści paczek, które trafiły do wybranej rodziny. Sądzę, że zebrane produkty okażą się istotnym wsparciem szczególnie w tym świątecznym czasie. Rezultaty akcji, która co warto podkreślić, była organizowana w uzdrowisku po raz pierwszy, okazały się bardzo dobre. Jestem przekonany, że ta akcja stanie się w przyszłości tradycją. Dziękuję wszystkim, za ofiarność i okazane wsparcie – mówi Michał Płatek, prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój.  

Szlachetną Paczkę od Uzdrowiska Busko-Zdrój wparli także darczyńcy spoza spółki. Voucher na lekcję jazdy konnej przekazał Ośrodek Jazdy Konnej i Hipoterapii Hipoland. Prezenty przekazały także osoby mające stoiska w Hali „Sami Swoi” przy Placu Targowym w Busku-Zdroju.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO