Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
[VIDEO] Nagraj filmik pod hasłem "Coś dobrego" i prześlij do nas!
autor
Tomasz Natkaniec
2020.03.31 04:35

Jak sobie radzicie w ramach akcji #zostańwdomu? Macie swoje metody na przetrwanie tego trudnego czasu? Na pewno macie #cosdobrego!

Dlatego właśnie inaugurujemy naszą akcję "Coś dobrego", w ramach której chcemy Was namówić do nagrania krótkiego filmiku pokazującego małe i duże rzeczy, jakie Was spotykają w czasie panowania pandemii: wdzięczność, czułość, słońce za oknem, walkę z nudą i wszystko to, co odkrywamy i doceniamy podczas kwarantanny. Mile widziane są filmiki, w których  dziękujecie tym walczącym na pierwszej linii frontu - całemu personelowi medycznemu. I uwaga, uwaga! Ważne jest, by nagrania zaczynały się od słów "Coś dobrego".

Filmiki prosimy przesyłać do nas poprzez zakładkę Twój News, którą znajdziecie na naszej stronie internetowej - TUTAJ. Wasze najfajniejsze produkcje nagrodzimy! #cosdobrego

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ