Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Turystyczny pociąg powraca na tory
Dariusz Skrzyniarz
2018.04.27 13:51

Rusza turystyczny pociąg z Kielc do Sandomierza. Pierwszy wyruszył ze stolicy regionu w sobotę 28 kwietnia o godzinie 7.35 i będzie kursował codziennie przez cały długi weekend majowy. Wieczorny kurs powrotny z Sandomierza będzie wyjeżdżał o 17.45.

Dodatkowo, w tym roku, od 9 maja do 27 czerwca, samorząd województwa zorganizował dodatkowe przejazdy z myślą o szkołach. - W każde środy będzie taki turystyczny pociąg jeździł. Liczymy, że dyrektorzy szkół i nauczycieli pod koniec roku szkolnego, kiedy sprzyja pogoda, będą organizowali wycieczki do Sandomierza - mówi wicemarszałek Jan Maćkowiak.

Podobnie jak w zeszłym roku, samorząd planuje we współpracy z instytucjami kulturalnymi urozmaicić pasażerom ponad 2 godzinną podróż. W tę sobotę odbędzie się akcja promująca zdrowy styl życia.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ