Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Potrącenie na krajowej „dziewiątce”
autor
Michał Kita
2025.08.10 12:49

Nietrzeźwy mężczyzna został potrącony na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Wólka Gieraszowska. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek (10 sierpnia) około godziny 4.00.

– Mężczyzna został potrącony przez 24-letnią kobietę kierującą osobowym seatem, która poruszała się drogą krajową nr 9 w kierunku Klimontowa, jadąc od strony Tarnobrzega. Kierująca była trzeźwa. Potrącony 49-latek miał w momencie zdarzenia dwa promile alkoholu w organizmie i został przewieziony do szpitala – informuje Iwona Paluch, pełniąca obowiązki oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,63
ON
6,37
LPG
3,44
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ