Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Zbliżają się Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!

wtorek, 23 listopada 2021 13:04 / Autor: Weronika Kępa
Zbliżają się Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!
Zbliżają się Targi Ślubne. To istny raj dla narzeczonych!
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Sala, oprawa muzyczna, kościół, kwiaty, auto, kreacja i obrączki – to tylko kilka najważniejszych elementów, o których trzeba pamiętać, by zorganizować ślub i wesele marzeń. Jednak w mnogości kolorów, tkanin i propozycji łatwo się pogubić. Dlatego wcześniej warto zajrzeć na Targi Ślubne.

Niektórzy jeszcze na długo przed zaręczynami dokładnie wiedzą, jak powinien wyglądać ten dzień. Inni gorączkowo szukają inspiracji, a organizacja przyjęcia ich przytłacza. Bez względu na to czy należycie do pierwszej czy drugiej grupy, udział w Targach Ślubnych powinien stanowić dla was cenne doświadczenie.

„Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania ludzi, którym być może powierzycie organizację waszego ślubu. Często oddanie komuś kontroli wiąże się z dużym stresem i wymaga pewnej dozy zaufania, dlatego w ramach targów stwarzamy okazję do obustronnej wymiany pomysłów i wizji. Udział w imprezie jest wspaniałą okazją do tego, aby zwizualizować swoje wstępne plany, zweryfikować wyobrażenia lub po prostu zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje”, czytamy na stronie wydarzenia.

Podczas wydarzenia narzeczeni mogą zasięgnąć pomocy w różnorodnych kwestiach, od obrączek i kreacji, aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

„To właśnie u nas spróbujecie wyrobów kilku cukierni, przećwiczycie pierwszy taniec, obejrzycie pokazy sukni ślubnych oraz show barmańskie, zapoznacie się z portfolio fotografów, a także usiądziecie za kierownicą wymarzonego samochodu”.

Podczas Targów Ślubnych organizowane są także różnorodne konkursy dla narzeczonych, w których można wygrać m.in. suknię, garnitur czy podróż poślubną. Na stoiskach będzie można również skorzystać z rabatów sięgających nawet 50 procent.

Targi Ślubne odbędą się w najbliższą niedzielę, 28 listopada, przy ulicy Zakładowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 16. Bilety można kupić przez stronę internetową pod linkiem: https://www.targislubne.pl/bilety. Ich koszt to 10 złotych za osobę.

Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

  • Love by Emily (dekoracje florystyczne)
  • Hi-Lo photography
  • Zespół RELAX
  • Jubiler SKORPION
  • Hotel Paradiso
  • Fotobudka1839
  • MS Moda
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO