MIASTO
Utrudnienia na ul. Żeromskiego


Od dziś (3 marca) od godziny 21 na fragmencie ulicy Żeromskiego zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. W związku z tym należy spodziewać się znacznych utrudnień w okolicy.
Tymczasowa organizacja ruchu zakłada zakaz wjazdu w ulicę Żeromskiego od strony ulic Wróblewskiego i Głowackiego. Dodatkowo wyłączony z użytku będzie chodnik po wschodniej stronie Żeromskiego (od strony UJK). Korzystać nie będzie można także z przejścia dla pieszych po południowej stronie skrzyżowania z ul. Głowackiego.
Zakaz wjazdu nie dotyczy pojazdów budowy, zaopatrzenia, służb miejskich oraz dojazdu do posesji przy ul. Żeromskiego 13, 14, i 16.
W związku z tymczasową organizacją ruchu nie będzie również możliwy dojazd na parking przed rektoratem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wjazdem znajdującym się na zamkniętym odcinku ul. Żeromskiego.



![[FOTO] Studenci przejęli miasto!](/media/k2/items/cache/6804fa03479c87bfb8a946d63f26126d_L.jpg)




![[AKTUALIZACJA] Patrycja odnaleziona. Akcja policji odwołana](/media/k2/items/cache/63493e25b7af0981d0506ecfa0695e58_L.jpg)