Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Praca szukała człowieka

środa, 12 września 2018 10:11 / Autor: Weronika Grela
Weronika Grela

Ponad 800 miejsc pracy w różnych zawodach oraz branżach w Polsce, jak i zagranicą czekało na wszystkich zainteresowanych podczas ostatnich już w tym roku Plenerowych Targów Pracy na kieleckim Rynku.

Pracodawcy poszukiwali wykwalifikowanej kadry m.in. elektryka, mechanika maszyn i urządzeń, czy posadzkarzy, ale też kelnerów, kucharzy, opiekunów osób starszych, kontrolerów biletów, sprzedawców, telefonicznych doradców klienta, malarzy. - Z ramienia Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach przygotowaliśmy wszystkie ofert, które są dostępne w naszej bazie, jest ich ok. 380. Są to oferty w różnych branżach, począwszy od zawodów specjalistycznych, kończąc na kelnerach, kucharzach i sprzedawcach - mówiła Paulina Gołąb z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Swoje oferty pracy przedstawili wystawcy z  m.in. Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy, Odziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Urzędu Pracy, a także z firm prywatnych z województwa świętokrzyskiego.

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO