Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

W czwartek targi pracy dla studentów i absolwentów

wtorek, 19 października 2021 11:12 / Autor: Weronika Kępa
W czwartek targi pracy dla studentów i absolwentów
Źródło: PŚk
W czwartek targi pracy dla studentów i absolwentów
Źródło: PŚk
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Dla szukających stażu, praktyk, ale także stałego zatrudnienia XII Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy to dobra okazja, by rozejrzeć się na świętokrzyskim rynku. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 21 października.

Podczas jesiennych targów studenci będą mogli poznać firmy, w których chcieliby w przyszłości podjąć zatrudnienie, a także porozmawiać z ich przedstawicielami.

– Odwiedzi nas około pięćdziesięciu wystawców, wśród nich instytucje i fundacje – informuje Emilia Ćwikła, kierownik Akademickiego Centrum Kariery.

– Pojawią się oferty dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, ale również oferty branżowe dla naszych inżynierów, geodetów, mechaników, automatyków czy budowlańców. Na liście firm znalazło się między innymi przedsiębiorstwo Enerko Energy, Britenet, Mesko, Silvan Logistics i Infover – wylicza.

Na tym jednak nie koniec. Wydarzenie to również okazja do skorzystania z profesjonalnych konsultacji dotyczących między innymi wykonywania makijażu biznesowego.

Organizatorzy (Akademickie Centrum Kariery PŚk i Miejski Urząd Pracy w Kielcach) przypominają, by uczestnicy zabrali ze sobą aktualne CV, a także maseczkę ochronną.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 21 października, w godzinach 11–14 w klubie studenckim na parterze budynku Wydziału Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki Politechniki Świętokrzyskiej.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO