Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Tańce, malowanie twarzy, gry i zabawy. MBP zaprasza na piknik

czwartek, 30 czerwca 2022 11:56 / Autor: Aleksandra Rękas
Tańce, malowanie twarzy, gry i zabawy. MBP zaprasza na piknik
Tańce, malowanie twarzy, gry i zabawy. MBP zaprasza na piknik
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Już w najbliższą sobotę, Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zaprasza wszystkich  na piknik rodzinny. W planach moc atrakcji – wspólne tańczenie zumby, pokaz karate, będą też stanowiska do robienia tatuaży.

Podczas sobotniej imprezy nie zabraknie niespodzianek dla dzieci. Każdy maluch będzie mógł przekonać się na własnej skórze jakie obowiązki mają strażacy i obejrzeć wyposażenie wozu.

– Będzie malowanie twarzy, wyplatanie warkoczyków, a także zabawy z chustą animacyjną. Każdy chętny weźmie udział w grach i zabawach tematycznych związanych z bezpieczeństwem na drodze – wylicza Ewelina Iwan, zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Z kolei dorośli będą mogli wziąć udział w prezentacji kosmetyków, a także w zajęciach z aerobiku i skorzystać z porad dietetyków. Dla wszystkich uczestników zabawy będą bezpłatne zimne napoje i wata cukrowa.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 15. Piknik odbędzie się na placu przed Świętokrzyską Spółdzielnią Mieszkaniową, przy ulicy Warszawskiej  155.

piknik

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO