Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Już możecie przeczytać nowy numer Tygodnika eM

piątek, 24 maja 2024 07:48 / Autor: Michał Łosiak
Już możecie przeczytać nowy numer Tygodnika eM
Już możecie przeczytać nowy numer Tygodnika eM
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Letnie atrakcje, bój o Europarlament, ogromne utrudnienia dla kierowców, wypadek wybitnego rajdowca – m.in. te tematy poruszamy w najnowszym numerze Tygodnika eM.

Głównym tematem tego numeru jest zbliżający się sezon wakacyjny. Listę najważniejszych imprez, które odbęda się wówczas w regionie zebrali Łukasz Czerwiak i Maciej Piętka. Z kolei Michał Kita opisuje drogowy armagedon w Kielcach, a Katarzyna Bernat rozmawia z nowym rektorem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. O tajemnicy wypadku jednego z najlepszych kierowców rajdowych pisze Michał Łosiak.

Poza tym przeczytacie o pomocy dla duchownego z naszej diecezji posługującego na Ukrainie, dziesięcioleciu Wesołej54, wyborach do Parlamentu Europejskiego, plebiscycie „O Dziką Różę” i sytuacji politycznej w Kielcach.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO