Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Mężczyzna obnażał się na przystanku przy Galerii Echo

czwartek, 20 stycznia 2022 09:12 / Autor: Aleksandra Rękas
Mężczyzna obnażał się na przystanku przy Galerii Echo
Mężczyzna obnażał się na przystanku przy Galerii Echo
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Wczoraj (19 stycznia) około godziny 12, do kieleckich policjantów trafiły dwa zgłoszenia dotyczące mężczyzny, który obnażał się na przystanku autobusowym na al. Solidarności. Ekshibicjonista szybko został zatrzymany przez mundurowych.

- Policjanci na podstawie rysopisu odnaleźli mężczyznę  kilka ulic dalej. Okazał się nim trzeźwy 51-latek, nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Został przekazany pod opiekę lekarza – wyjaśnia Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

O sprawie można było przeczytać także na fejsbukowym profilu Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc. Czytelniczka portalu opisała całą sytuację:

"Chciałabym ostrzec, że w okolicach przystanku Aleja Solidarności przy Galerii Echo chodzi mężczyzna w średnim wieku, który onanizuje się patrząc na innych (niestety spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja). Siedziałam na przystanku, mężczyzna stanął przede mną z przyrodzeniem na wierzchu i się onanizował. Obok mnie siedziały dziewczynki w wieku nastoletnim. Kilka osób jeszcze było na przystanku. Podeszłam do chłopaka który stal obok mnie i powiedziałam, co ten mężczyzna robi. Chłopak chciał zareagować, ale mężczyzna zaczął uciekać. Chłopak go gonił, ja zostałam na miejscu i zawiadomiłam policje. Pisze to, żeby wszystkich ostrzec. A chłopakowi, który zareagował bardzo dziękuję, niestety nie wrócił już na przystanek, abym to zrobiła osobiście."

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO