Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Marcin Januchta nowym rzecznikiem prezydenta Kielc

poniedziałek, 28 marca 2022 14:23 / Autor: Weronika Kępa
Marcin Januchta nowym rzecznikiem prezydenta Kielc
Źródło: kielce.eu
Marcin Januchta nowym rzecznikiem prezydenta Kielc
Źródło: kielce.eu
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Po tym jak z kieleckim Urzędem Miasta pożegnał się Tomasz Porębski, przez dwa tygodnie na stanowisku rzecznika prasowego prezydenta Kielc był wakat. Dzisiaj miasto ogłosiło, że funkcję objął Marcin Januchta.

Marcin Januchta to rodowity kielczanin. Z wykształcenia jest bankowcem, z wyboru marketingowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce zajmującej się kreowaniem wizerunku firm. Był szefem marketingu w kieleckim dealerstwie BMW. Od 2016 roku kierował działem promocji w Kieleckim Parku Technologicznym, gdzie odpowiadał za realizację polityki informacyjnej oraz budowanie wizerunku instytucji.

– To z jednej strony docenienie mojej pracy, z drugiej – ogromne zaufanie, którym zostałem obdarzony. Proszę mi wierzyć, że to dla mnie duże wyzwanie, któremu mam nadzieję, że z pomocą mediów podołam. Mam nadzieję na owocną współpracę - mówił nowy rzecznik podczas oficjalnego przedstawienia przez prezydenta Bogdana Wentę.

Jak informuje miasto, Marcin Januchta został powołany bez konkursu na zasadzie wewnętrznego porozumienia w strukturach urzędu. Swoje obowiązki zaczął pełnić 28 marca.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO