Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Letnia odsłona konkursu fotograficznego. Starostwo Powiatowe zachęca do wzięcia udziału

czwartek, 12 sierpnia 2021 13:15 / Autor: Natalia Pindral
Letnia odsłona konkursu fotograficznego. Starostwo Powiatowe zachęca do wzięcia udziału
Letnia odsłona konkursu fotograficznego. Starostwo Powiatowe zachęca do wzięcia udziału
Natalia Pindral
Natalia Pindral

Lato w pełni. Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu "Powiat kielecki na każdą porę roku". Jest on organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kielcach. Poprzednie edycje pokazały, że wśród nas jest wielu wspaniałych fotografów.

Konkurs jest dedykowany dla mieszkańców powiatu kieleckiego. Wiek uczestnika, umiejętności czy techniki fotograficzne nie są sprawdzane. Ważne jest to, co znajduje się na obrazie.

Aby wziąć udział, wystarczy wykonać fotografię, która przedstawia uroki powiatu kieleckiego.

– Najlepsze są te zdjęcia, które kojarzymy z naszym powiatem. Warto na nich uchwycić atrakcje turystyczne, przyrodnicze, a także historyczne – informuje Agnieszka Madetko, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Celem konkursu jest prezentacja oraz promocja walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych oraz zabytków powiatu kieleckiego w letniej aurze. W ten sposób odkrywane są bardzo cenne i mało znane miejsca.

Z powodu dużej liczby przesyłanych zdjęć, konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym pracuje specjalna komisja, która wybiera najlepsze zdjęcia. Jej przewodniczącym jest Mirosław Gębski, starosta kielecki. Drugi etap to publikacja fotografii na facebooku Starostwa Powiatowego. Zwycięzcę wybierają mieszkańcy. Wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę polubień.

– Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej i profilu na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy podawać szczegóły konkursu – dodaje Agnieszka Madetko.

Konkurs potrwa do końca lata. Fotografie należy przesyłać do 22 września na adres milewicz.p@powiat.kielce.pl.

Więcej informacji dotyczących konkursu możemy znaleźć na stronie Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO