Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Który salon fryzjerski w Kielcach najlepiej zadba o nasze włosy? Zapytaliśmy…

niedziela, 21 listopada 2021 14:58 / Autor: Adrianna Linertowicz
Który salon fryzjerski w Kielcach najlepiej zadba o nasze włosy? Zapytaliśmy…
Który salon fryzjerski w Kielcach najlepiej zadba o nasze włosy? Zapytaliśmy…
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Umiejętność pracy z trudnymi włosami, słuchanie klienta, profesjonalizm i przyjemna atmosfera. Za to cenicie kieleckich fryzjerów, z których usług korzystacie. Które salony warto polecić w naszym mieście?  

Zapytaliśmy Was o to, które salony fryzjerskie w Kielcach uznajecie za godne polecenia i co je wyróżnia na tle innych. Okazuje się, że niektóre z propozycji pojawiały się dość często. Wśród nich znalazł się m.in. salon Portento, zlokalizowany przy ulicy Niskiej 1.

- Mam kręcone, bardzo podatne na warunki atmosferyczne włosy. Polecam ten salon nie tylko dlatego, że pani potrafiła doprowadzić moje trudne włosy do porządku, ale też doradziła mi, jak należy z nimi pracować oraz jakiego rodzaju kosmetyki stosować. Wizyta sama w sobie też była bardzo przyjemna, czułam się jak u przyjaciółki – mówi pani Wioletta, która skorzystała z usług Portento.

- Bardzo duży profesjonalizm i doświadczenie w pracy. Przesympatyczna obsługa i przyzwoite ceny. Na pewno odwiedzę salon ponownie – zdradza pani Beata.

Inną propozycją jest Nonsens Studio, mieszczące się przy ulicy Klonowej 55A/E.

- Dobry fryzjer to taki, który zapracował na zaufanie swoich klientów i którzy chętnie do niego wracają.  Właśnie takim jest pan Michał z Nonsens Studio. Ma niesamowite wyczucie do pracy z włosami. Nie jestem jedyną osobą, która zawsze wychodzi z tego miejsca zadowolona, zawsze polecam znajomym – podpowiada pani Agnieszka, będąca stałą klientką tego salonu.

 Niektórzy polecają również skorzystanie z usług salonu She&He przy ulicy Jasnej 24.

- Z reguły trzeba umówić się wcześniej na termin wizyty, ale zdecydowanie warto skorzystać. Korzystałem z usługi strzyżenia, a żona z koloryzacji. Oboje byliśmy zadowoleni. Fachowa obsługa, dobry kontakt z klientem i niewygórowane ceny. Na miejscu można skorzystać także z wielu innych zabiegów pielęgnacyjnych – mówi pan Michał.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO