Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Konkurs z okazji Dnia Mamy rozstrzygnięty

piątek, 24 maja 2024 20:13 / Autor: Radio eM
Konkurs z okazji Dnia Mamy rozstrzygnięty
Konkurs z okazji Dnia Mamy rozstrzygnięty
Radio eM
Radio eM

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Radia eM Kielce z okazji Dnia Mamy. Poniżej zamieszczamy zwycięskie wypowiedzi.

Przypomnijmy, że konkurs polegał na podaniu hasła, które można było usłyszeć na naszej antenie. Brzmiało ono: „Matka to osoba, która Cię pokochała zanim jeszcze Cię poznała”.

Uczestnicy musieli również napisać za co kochają swoją mamę.

Zwycięzcy:

BOŻENA MATUSZEWSKA 

„Kocham mamę za to, że jest i zawsze przy mnie była i we mnie wierzyła. To ona czuwała przy mnie gdy męczyła mnie gorączka, jeździła po specjalistach, gdy dokuczał brzuch, najmocniej trzymała kciuki, gdy pisałam egazminy. Tuliała, przebierała, karmiła, nosiła, pomagała. Za to, że była i jest specjalistką w tylu dziedzinach: kucharką, dietetykiem, krawcową, kibicem, trenerem, korepetytorką, pielęgniarką, ratownikiem, specjalistą od spraw kryzysowych i rzeczy niemożliwych. Za to, że mogę do niej zadzwonić o każdej porze, a ona ze spokojem wysłucha wszystkiego co mam do powiedzenia. Za to, że zawsze jest obok, wystarczająco blisko, by być ze mną we wszystkich ważnych, ale i trudnych momentach mojego życia”.

KATARZYNA KUKUŁKA

Kocham swoją mamę za....❤❤❤ Każde kocham czy to głośno wypowiedziane Czy szeptane cichuteńko? Każde srogie spojrzenie ? Każdą łezkę z buzi otartą? Każdy uśmiech...? I za dumę w Twoich oczach ? Każde przytulenie? I pocieszenie ? Za każdy kamyk o który pozwoliłaś mi się potykać ? Każde doświadczenie, które pozwoliłaś mi nabyć ? To, że zawsze we mnie wierzyłaś? Nigdy nie ograniczałaś? Nie podcinałaś skrzydeł ❤ Pozwalałaś popełniać błędy ❣ I uczyłaś jak wyciągać z nich wnioski. ? Za to, że nauczyłaś mnie jak być świadomą swej wartości kobietą, która idzie przez życie w zgodzie z własnym sumieniem słuchając zarówno serca jak i rozumu ❤? Za to wszystko kocham Cię mamo ❤❤❤”

PAULINA KOWALSKA

„Kocham Mamę za to ,że po prostu z Nami jest"

BARBARA SZLUFIK

„Za co kocham Moją Mamę? Moja Mama niestety odeszła rok temu ale miłość jaka dostałam od Mamy wypełnia moje serce.Jestem Jej wdzięczna za ciepło jakie mi dawała i wiedzę którą przekazywała. Przez ostatnie 30 lat była dla nas mamą i tatą ponieważ tata zmarł w młodym wieku. Podziwiałam Ja za to jak potrafiła zaopiekować się nami, rozwiązywać problemy. Jestem Jej wdzięczna za to gdzie i kim dzisiaj jestem. Kochałam i kocham mamę z wielu powodów dzisiaj trudno jest je wymienić i zliczyć”.

DAWID MOCHOCKI

„Kocham moją mamę, bo potrafi zrobić najpyszniejsze pierogi na świecie, a jednocześnie zawsze znajdzie czas, żeby posłuchać o moich problemach. Kocham ją również za to jak czułą i wspaniałą kobietą jest na co dzień. Za jej talent w przekształcaniu zwykłych chwil w niezapomniane przygody”.

Sponsorami konkursu był profesjonalny gabinet kosmetyczny Rok Styl Studio Moniki Rok-Madej i profesjonalny gabinet kosmetyczny YASUMI Kielce.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO