Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Konkurs „Grillowa majówka w Radiu eM” rozstrzygnięty!

piątek, 26 kwietnia 2024 12:10 / Autor: Michał Kita
Konkurs „Grillowa majówka w Radiu eM” rozstrzygnięty!
Konkurs „Grillowa majówka w Radiu eM” rozstrzygnięty!
Michał Kita
Michał Kita

Pani Karolina Kaszuba stała się szczęśliwą posiadaczką nowoczesnego grilla elektrycznego o łącznej wartości 1500 złotych, który był nagrodą główną w konkursie „Grillowa majówka w Radiu eM”. Aby wziąć w nim udział, należało podać przepis na ulubioną potrawę z grilla.

Zwycięski okazał się przepis na „grillowaną gruszkę z kardamonem”. Pani Karolina zdradza, że tę potrawę poznała podczas spotkania u znajomych.

– Przepis gwarantuje prawdziwą eksplozję smaku. Połączenie gruszki z kardamonem i cukrem brązowym dostarcza niezapomnianych wrażeń kubkom smakowym – mówiła na naszej antenie.

GRYLFOTO2.jpg

Nagrody pocieszenia, czyli grille elektryczne o wartości 169 złotych każdy, odebrały dziś w siedzibie Radia eM Kielce panie Patrycja i Iwona.

Sponsorem nagród była firma EkoEnergia Polska. Jak mówi Piotr Bracik, dyrektor handlowy przedsiębiorstwa, okres długiego majowego weekendu sprzyja rodzinnym spotkaniom przy grillu.

Laureatkom konkursu, „Grillowa majówka w Radiu eM” życzymy wielu udanych spotkań w rodzinnym gronie w trakcie sezonu grillowego. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO