MIASTO
Konkurs „Grillowa majówka w Radiu eM” rozstrzygnięty!


Pani Karolina Kaszuba stała się szczęśliwą posiadaczką nowoczesnego grilla elektrycznego o łącznej wartości 1500 złotych, który był nagrodą główną w konkursie „Grillowa majówka w Radiu eM”. Aby wziąć w nim udział, należało podać przepis na ulubioną potrawę z grilla.
Zwycięski okazał się przepis na „grillowaną gruszkę z kardamonem”. Pani Karolina zdradza, że tę potrawę poznała podczas spotkania u znajomych.
– Przepis gwarantuje prawdziwą eksplozję smaku. Połączenie gruszki z kardamonem i cukrem brązowym dostarcza niezapomnianych wrażeń kubkom smakowym – mówiła na naszej antenie.
Nagrody pocieszenia, czyli grille elektryczne o wartości 169 złotych każdy, odebrały dziś w siedzibie Radia eM Kielce panie Patrycja i Iwona.
Sponsorem nagród była firma EkoEnergia Polska. Jak mówi Piotr Bracik, dyrektor handlowy przedsiębiorstwa, okres długiego majowego weekendu sprzyja rodzinnym spotkaniom przy grillu.
Laureatkom konkursu, „Grillowa majówka w Radiu eM” życzymy wielu udanych spotkań w rodzinnym gronie w trakcie sezonu grillowego.



![[FOTO] Trwa MSPO. Dziś targi odwiedził Donald Tusk](/media/k2/items/cache/e92773a5960cae1b9343027d3c708b3a_L.jpg)



![[FOTO] Bezzałogowi władcy przestworzy królują na MSPO](/media/k2/items/cache/0630d17313b07531df17376f8191a1cd_L.jpg)
