MIASTO
Fragment ul. Szczecińskiej do remontu! Będą utrudnienia


Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Kielcach, 25 września na ulicy Szczecińskiej zostaną wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu. Utrudnienia będą spowodowane wymianą nawierzchni w tym miejscu.
– Ulica Szczecińska zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Bohaterów Warszawy do ulicy Zagórskiej oraz od ulicy Zagórskiej do ulicy Spółdzielczej. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył komunikacji zbiorowej – informuje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy MZD.
Ponadto od 25 września na skrzyżowaniu ul. Szczecińskiej z ul. Zagórską zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna. Przejazd przez skrzyżowanie w obu kierunkach będzie możliwy wyłącznie na wprost w ciągu ul. Zagórskiej.
Objazd zamkniętego odcinka w obu kierunkach wyznaczono ul. Głogową – Mazurską – Szczecińską – Sandomierską – Źródłową.

![[FOTO] 79. rocznica pogromu w Kielcach. Uczczono pamięć ofiar](/media/k2/items/cache/3cc26941e55272c6c5ea3caf34bba7e2_L.jpg)


![[FOTO] Solidarność pamiętała o ofiarach pogromu w Kielcach](/media/k2/items/cache/ea24fdf645e747870389ad76b01de782_L.jpg)



