Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Festiwal Boss po raz kolejny odbędzie się w Kielcach. Inicjatywa jest skierowana do przyszłych przedsiębiorców

środa, 26 lutego 2020 18:08 / Autor: Weronika Kępa
Źródło: Michał Cielibała Facebook, Festiwal Boss 2019
Weronika Kępa

Festiwal Boss po raz kolejny odbędzie się w Kielcach. Wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym jest skierowane do młodych ludzi, chcących związać swoją przyszłość z szeroko rozumianą przedsiębiorczością. W spotkaniu weźmie udział między innymi Dorota Kamińska z Kieleckiego Parku Technologicznego. Prelegentka opowie o start-upach.

12 marca, w budynku Energis należącym do Politechniki Świętokrzyskiej, odbędzie się 18. edycja ogólnopolskiego Festiwalu Boss, skupiającym się wokół darmowych wykładów, warsztatów oraz osób, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy.

- Wydarzenie jest skierowane głównie do ludzi młodych, którzy wiążą swoją przyszłość z przedsiębiorczością, założeniem własnej firmy, czy zarządzaniem - mówi Mateusz Brzoza, koordynator festiwalu Boss w Kielcach. - Głównym celem projektu jest zmotywowanie do działania uczestników, którzy mają pomysł na własny biznes, ale obawiają się podjąć ryzyka, a także przekazanie młodym ludziom wiedzy, która przyczyni się w przyszłości do objęcia przez nich kierowniczych stanowisk - dodaje.

Gośćmi Festiwalu co roku są osoby, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. - Naszymi prelegentami będą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, działający na kieleckim rynku - informuje Miłosz Malec, koordynator festiwalu. - Na pewno odwiedzi nas pan Patryk Nogaj, właściciel kilku „Żabek”, który na co dzień zajmuje się franczyzą. Przedsiębiorca opowie o własnym biznesie. Liczymy, że zainspiruje młodych ludzi do działania. Kolejną prelegentką będzie pani Dorota Kamińska, pracownik Kieleckiego Parku Technologicznego.Ona w swoim wystąpieniu skupi się głównie na start-upach - dodaje.

Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie organizatora. Link: https://www.facebook.com/ssfbcc/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDViNKRwpPhUtcAXetxF8GQylhz5UqoyyfejH-n-0HPV1xF8FA4DYpMjpAnQraZUCcdH9AfD3O8vWEb

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO