Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Faworytem Piast. Korona w walce o wyjście z dołu tabeli

piątek, 26 września 2014 11:45 / Autor: Maciej
Faworytem Piast. Korona w walce o wyjście z dołu tabeli
Fot. www.korona-kielce.pl/Paweł Jańczyk
Faworytem Piast. Korona w walce o wyjście z dołu tabeli
Fot. www.korona-kielce.pl/Paweł Jańczyk
Maciej
Maciej

Drużyna Ryszarda Tarasiewicza w walce o utrzymanie. Korona Kielce już dziś gra mecz w ramach 10 kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Rywalem „złocisto-krwistych” jest rozpędzony Piast Gliwice, który wygrał trzy mecze z rzędu. Kielczanie są w odwrocie, bo o ile jeszcze w 8 kolejce wygrali z Podbeskidziem, tak później przegrali zarówno w ekstraklasie, jak i Pucharze Polski.

Nie wiadomo też czy do kadry zmieszczą się Olivier Kapo i Nabil Aankour. Obaj mają zwiększony cykl treningowy na dwa zajęcia dziennie. Wskazane jest, by póki co ograniczyli się jedynie do ćwiczeń. Pod znakiem zapytania stoi także występ grającego na środkach przeciwbólowych Pawła Golańskiego.

- Gramy u siebie. Gdy przyjeżdżały tu inne zespoły, to nie zauważyłem, żeby ktoś nam szybko skoczył do gardła. Piast też raczej zagra defensywnie i kontrami. W tym momencie musimy prowadzić grę i szukać jak najwięcej atutów ofensywnych, aby prowokować rywali do błędów. Uważam, że ten zespół nie jest lepszy od Podbeskidzia – powiedział Ryszard Tarasiewicz przed rywalizacją z Piastem Gliwice.

Mecz Korona – Piast dziś o godzinie 18 na Kolporter Arenie. Transmisję przeprowadzi Radio Em Kielce. Kielczanie są na przedostatnim miejscu w tabeli.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO