Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dzień Otwartej Szkoły online. Ośrodek przy ulicy Jagiellońskiej zaprasza

środa, 27 maja 2020 10:52 / Autor: Beata Kwieczko
Fot. ZPSW Kielce
Beata Kwieczko

Zespół Placówek Szkolono-Wychowawczych przy ulicy Jagiellońskiej 30 w Kielcach zaprasza na Wirtualny Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się 29 maja na stronie internetowej i facebookowym profilu placówki. Chętni będą mogli uczestniczyć m.in. w wirtualnym spacerze, zapoznają się z kierunkami kształcenia oraz obejrzą spektakl przygotowany przez teatrzyk Mimo To.

Pracownicy ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci zapraszają do odwiedzenia strony internetowej http://www.zpsw.kielce.eu/. W programie dnia otwartego znajdzie się wirtualny spacer po Szkole  Podstawowej nr 37, Technikum nr 9 i Branżowej Szkole I Stopnia nr 7. O godzinie 13 na profilu facebookowym placówki rozpocznie się webinar SY-LA-BA-MI o jednej z technik czytania.

Zainteresowani będą mogli obejrzeć również filmy przedstawiające ofertę zajęć rewalidacyjnych i wsparcia terapeutycznego, metody nauczania na poszczególnych szczeblach edukacji oraz zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Będzie też prezentacja kierunków zawodowych w Technikum nr 9 i Branżowej Szkole I Stopnia nr 7.

Uczestnicy zobaczą też przedstawienie pt. "Balonik" w wykonaniu teatrzyku MIMO TO, który działa w ośrodku oraz posłuchają wypowiedzi rodziców i uczniów na temat swoich szkół.

Ponadto, tego samego dnia w godzinach od 9 do 17, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji w placówce.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO