Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Był agresywny i miał przy sobie narkotyki. Interwencja na Sadach

czwartek, 17 sierpnia 2023 11:30 / Autor: Aleksandra Rękas
Był agresywny i miał przy sobie narkotyki. Interwencja na Sadach
Był agresywny i miał przy sobie narkotyki. Interwencja na Sadach
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Był agresywny wobec przypadkowego mężczyzny, wkrótce okazało się że jest nietrzeźwy i ma przy sobie narkotyki. Mowa o 37-latku, który w poniedziałkowy (14 sierpnia) wieczór został zatrzymany przez kieleckich policjantów i niebawem stanie przed sądem.

Policyjna interwencja zaczęła się od zgłoszenia, dotyczącego agresywnego mężczyzny na jednym z przystanków autobusowych na osiedlu Sady.

- Napastnik miał zrzucić z roweru znajomego zgłaszającej. Mężczyźnie nic się nie stało, a dodatkowo wraz ze swoją pranerką ujęli agresora i oczekiwali na przyjazd patrolu. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, zastali 43-latka i ujętego przez niego 37-latka. Od agresora wyraźnie czuć było woń alkoholu – informuje mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

37-latek „wydmuchał” ponad półtora promila. Policjanci znaleźli przy nim pięć gramów czarnej substancji, najpewniej narkotyków. Kolejne 380 gramów amfetaminy śledczy znaleźli w jego domu. Mężczyźnie grozi teraz do dziesięciu lat więzienia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO